Yin Yang Spa - Fit

Biz Kimiz?

Turizm sektöründe lisans eğitimi ve yöneticilik yaptığım dönemlerde edindiğim; masajdan spora aldığım profesyonel eğitimlerle harmanlandığım, 14 yılı aşkın süredir edindiğim tecrübe ışığında kurulan Yin Yang Spa -Fit merkezi fark yaratmayı amaçlar. Güler yüzlü ve profesyonel ekip anlayışıyla hizmet kalitesini ve misafir memnuniyetini ön planda tutarak, siz değerli misafirlerimize zihinsel, bedensel ve ruhsal dinlenmenin şifasına kavuşturacak.

MÖ 3000 yıllarınına dayanan ve bir çok farklı uygarlıkta uygulanan masaj ve hamam ritüelleri günümüz hayat şartlarında çok daha elzem bir hale gelmiştir. Yin Yang Spa Merkezinde 5000 yılı aşkın zamandır süre gelen bu insanoğlu ihtiyacının; vücudunuzda bulunun 7 çakrayı; bu çakraların açıldığını ve bu çakraların tüm renkleri göreceğiniz bir mekandır. Bunun için sadece Yin Yang Spa - Fit te bir kaç saat geçirmek yeterlidir.

Sağlık ve temizliğin öneminin yoğun bir şekilde hissedildiği bu günlerde kendinize verebileceğiniz en güzel ödül; sağlık aşılanan bir masaj ya da hamam da yapılan kese ve köpük ritüeliyle şifalanmaktır. Doğayla iç içe deniz ve havuz manzaralı spor salonumuz da dahası.. Bunun için tek yapmanız gereken bizi ziyaret edip, kendinizi Yin Yang Spa - Fit in emin ellerine teslim etmektir.

Ben ve şirket çalışanlarım bu vizyon ve misyon ışığında siz değerli misafirlemizi misafir etmekten memnuniyet duyarız.

14+

Yıllık Tecrübe

14 yılı aşkın süredir edinilen tecrübe ışığında kurulan Yin Yang Spa -Fit merkezi fark yaratmayı amaçlar.

5+

Misafir Salonu

Şubelerimizde bulunan geniş misafir salonu kapasitesi ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır.

10+

Farklı Masaj Hizmeti

Birbirinden farklı masaj çeşitlerimiz ile sizi günlük hayatın getirdiği yorgunluk ve stresten arındırıyor.

Covid - 19 Önlemleri

Sağlığınızı önemsiyoruz

Corona virüs salgının ilk günlerinden beri, önceliğimiz misafirlerimiz ve ekibimizin sağlığı.

  • Dış Denetim
  • Düzenli Testler ve Kontroller
  • Dezenfeksiyon Uygulamalarımız
  • Çalışanlarımızla İlgili Uygulamalarımız
DETAYLI BİLGİ

Mutlu Misafir Yorumları

Temiz ve Kaliteli

Misafir bekleme salonları, masaj odaları, duş alanları ve diğer alanlar hijyenik kullanıma uygundu. Tüm ekibin covid - 19 kurallarına uyması beni rahatlattı.

Ahmet Gülşen

Anlayışlı güler yüzlü ekip

Randevu için aradğım andan masaj bitimine kadar tüm ekip anlayışlı ve güler yüzlü. Kaliteli birkaç saat geçirmek istiyorsanız kesinlikle Yin Yang Spa - Fit masaj salonunu tavsiye ederim.

Fazlı Aytek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipil sicing elit, sed do eiusmod tempor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip.

Hiliam D. Wanakanda

Founder At MinimalDesign